MEDAL DLA TEGO PANA! 🥇

W piątek, dwa dni temu zakończyliśmy proces redukcji tkanki tłuszczowej z naszym podopiecznym Kamil „Sokół” Pietrzykowski! Na samym początku chcieliśmy pogratulować konsekwencji w dążeniu do założonego celu i podziękować za zaufanie od samego początku tej jak się okazało – owocnej współpracy. 

Finalnie udało nam się zrzucić 11,2kg w 3 miesiące. Na zdjęciu różnica wynosi 13,2kg, ale zanim Kamil dostał od nas wytyczne, plan żywieniowy i suplementacyjny to sam pozbył się 2kg. 

Ta współpraca po raz kolejny utwierdziła nas w przekonaniu, że: 

✅ jeśli czegoś bardzo pragniesz, to prędzej czy później to osiągniesz (połowa naszej współpracy ograniczała się do treningów domowych, gdzie Kamil bazował na dwóch hantelkach i gumach oporowych)

✅ będąc na deficycie kalorycznym, zawsze schudniesz 

✅ trzymając się naszych wytycznych w 100% – efekt jest gwarantowany!

Żywienie przez większość czasu było oparte na modelu wysokowęglowodanowym. Ostatni miesiąc to była dosyć wysoka liczba wszelkich manipulacji makroskładnikami, gdzie w pewnym momencie węglowodany były na pułapie 80% całej kaloryki, a w ostatnich dniach ich pula to było raptem 10-15%. 

Wg Kamila posiłki były smaczne, treściwe oraz proste w przygotowaniu. Ilość gorszych dni w związku z utratą wagi można zliczyć na palcach jednej ręki, w związku z czym tę współpracę oceniamy 10/10 i nie możemy doczekać się jej kontynuacji, która na pewno będzie miała miejsce, poniewaz Kamil ma bardzo ambitne plany i w niedługim czasie zamierza wrócić do realizacji swoich sportowych marzeń, czyli walk w formule MMA.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.